ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО КОЛЕДЖУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА ІМЕНІ КОРОЛЯ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО

Провадження освітньої діяльності у Коледжі Приватного вищого навчального закладу Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького в 2017 році здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України (серія АЕ № 636723, дата отримання – 19. 06. 2015 р.).

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Коледжу Приватного вищого навчального закладу Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького (далі – Правила прийому, Приймальна комісія, Університет, Коледж університету) відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2017 році (далі – Умов прийому), затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 14 квітня 2017 року № 599 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 13 травня 2017 року за № 610/30478.

Список рекомендованих вступників до коледжу (станом на 01.08.2017)

Обери професію правильно

Для того, щоб допомогти потенційним абітурієнтам краще визначитись з вибором майбутньої професії, розповімо про те, що нового у 2017 році чекає на вступників і якими є особливості цьогорічної вступної кампанії до Коледжу Університету Короля Данила:

  • Зарахування на І курс освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»на базі 9-ти класів відбуватиметься за результатами складання вступних випробувань з двох загальноосвітніх предметів: 1) українська мова та література (перший предмет); 2) залежно від обраної вступником спеціальності: історія України або математика (другий предмет)(Перелік вступних випробувань для вступу на навчання до Коледжу Університету Короля Данила в 2017 році оприлюднений на нашому сайті).

Для абітурієнтів, які у 2017 р. вступатимуть на навчання за спеціальностями «Архітектура та містобудування» або «Дизайн» зараховуються результативступного випробування (у вигляді тестування) з української мови, а також результати творчого конкурсу (рисунку), що будуть проводитися в Університеті.

2) Цього року при вступі на ІІ курс Коледжу університету дійсними є сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років.

3) У 2017 році здійснюватиметься набір на ІІ курс Коледжу університету на базі 11-ти класів за наявності сертифікатів ЗНО з двох предметів: українська мова та література, історія України – для спеціальності «Право»; українська мова та література, математика – для спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Будівництво та цивільна інженерія», «Інженерія програмного забезпечення».

Вступники зараховуються на ІІ курс Коледжу університету на базі 11-ти класів при вступі на спеціальності «Архітектура та містобудування» або «Дизайн» за наявності сертифікату ЗНО з української мови та літератури і результатами проходження в Університеті творчого конкурсу (рисунку).

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

ОБИРАЙТЕ ПРОФЕСІЮ ПРАВИЛЬНО.

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО КОЛЕДЖУ УНІВЕРСИТЕТУ КОРОЛЯ ДАНИЛА !!!

Спеціальності

Ліцензія про надання освітніх послуг

Вартість навчання

Банківські реквізити

ПВНЗ Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

Код 24684167

Р/р 26003000007524 в АТ “Укрексімбанк”

МФО 322313

За навчання студента ПІБ, факультет, курс, форма навчання.