11 вересня 2014р. в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбулась зустріч Сергія Фіцака (управляючий партнер компанії Softjourn) з студентами університету та коледжу.
Тема зустрічі: “Як досягти успіху?”

Цікаво і щиро розповів Сергій Фіцак що означає успіх для нього особисто. Наголосив, що успіх не вимірюється матеріально, успіх – це задоволення, яке можна отримати від того, що робиш і неможливо бути успішним, коли оточуючі нещасні.
Сергій розповів, що потрібно ставити цілі, навчатись в обраному напрямі, розвиватись, бути відповідальним та

завжди допомагати оточуючим, а невдачі, які трапляються в житті – це додаткові можливості.

Студентів цікавило як організовувати час, як правильно обирати важливіше, якими навичками потрібно володіти для роботи в компанії Softjourn та ін.

Дуже цінною порадою від успішної людини для студентів були слова про те, що після закінчення університету не потрібно припиняти вчитися, а навпаки всебічно розвиватися!

Дякуємо Сергію за таке пізнавальне спілкування!