6 листопада Андрій Семанів зустрівся з студентами в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького і організував цікаве обговорення на тему: “Стратегія ведення бізнесу. Від ідеї до успіху!”.

Андрій Семанів – успішний бізнесмен, власник “Corassini”, “Florance”,
засновник ТзОВ “Алекс-ІФ”, “Альянс-А”, “Авто-Альянс (офіційні дилери в Івано-Франківську марок Volkswagen, Nissan, Ford).
Учасники дізнались “Що потрібно для створення власного бізнесу?”, “Як вести бізнес в нестабільний економічний період?”, “Як зробити ваш бізнес лідером в галузі?” та ще багато цікавого.

Просто, дуже позитивно, пізнавально, весело, відповідав на запитання студентів наш гість.
Дуже цікавою була розповідь Андрія Михайловича про

організацію роботи підприємства під час кризи, як він зазначає – найважливішим в роботі кожної фірми є кваліфіковані працівники та згуртована команда, також важливо контролювати витрати і вчасно формувати фінансові звіти.

Андрій Семанів відмінно навчався в школі та університеті, формував цілі та організовував роботу, багато працював, все це важливо для успіху бізнесу.

Позитивно відноситься до відпочинку, любить подорожувати з сім’єю та відвідувати нові міста, займається велотуризмом і продовжує розвивати бізнес в Україні.

Студентам Андрій Михайлович побажав бути кращими, мріяти, старатись і досягати успіху!