У суботу, 18 квітня, в Івано-Франківську відбулась конференція “IT Rally Starters”, присвячена розвитку та популяризації інформаційних технологій.
Конференція зібрала 330 учасників.

IT Rally – серія найбільших щорічних міжнародних заходів та конференцій ІТ-спільноти міста Івано-Франківська. Ці заходи проводяться з метою обміну досвідом та навчання в ІТ-професіоналів, знайомства з останніми тенденціями ІТ-галузі, а також популяризації інформаційних технологій серед мешканців Івано-Франківська.

IT Rally Starters – це конференція для початківців та студентів, для тих, хто цікавиться ІТ-технологіями, людей, котрі прагнуть дізнатися про те, як стати ІТ-шником.

Основними завданнями конференції IT Rally Starters 2015 є популяризація інформаційних технологій та організація діалогу між:
– студентами і початківцями ІТ-галузі, які хочуть навчитись та працевлаштуватись,
– компаніями-працедавцями
– організаціями, які розвивають ІТ-спільноти міста

– організаціями, які проводять фахову підготовку в ІТ-напрямках (курси, тренінги)
– компанії, які проводять підготовку з англійської мови

IT Rally Starters – це вибуховий мікс ярмарки вакансій, днів кар’єри, презентацій працедавців та курсів підготовки, цікавих доповідей, веселих лотерей та корисних знайомств!

Захід проводився за підтримки найбільших ІТ-компаній Івано-Франківська – SoftServe, SoftJourn, Eleks, [bvblogic], Lezgro, Usoftek та курсів іноземних мов Yolo. Партнерами конференції були Івано-Франківський ІТ-кластер та Львівський ІТ-кластер.

Для студентів та початківців ІТ компанії було проведено презентації курсів. Представники IT спільнот розказали про зустрічі, які відбуваються систематично в Івано-Франківську.

IT Rally Starters – найкращий день щоб почати свою кар’єру в ІТ!

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar