23 жовтня в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбулась масштабна конференція для фахівців реклами і pr та студентів – “PR rally-2014”.

Таку грандіозну конференцію організували студенти спеціальності “реклама та зв’язки з громадськістю” і Студентська рада університету спеціально до Дня працівників реклами!

Студенти та гості мали змогу поринути в цікавий світ реклами і PR, який для них відкривали та щиро ділились досвідом практикуючі фахівці з маркетингу, реклами і зв’язків з громадськістю в різних сферах бізнесу: Валерій Пекар, Наталія Дадівєріна, Віктор Гальчинський, Марічка Артиш, Наталія Лещишин, Тарас Кобець, Оксана Мельникович, Сергій Караванець та інші.

Завдяки PR rally та спілкуванню з фахівцями кожен учасник дізнався щось нове, цікаве, корисне для роботи та для себе особисто!

В програмі PR rally 2014 відбулась маcштабна виставка реклами, корисні майстер-класи від фахівців, неймовірно цікавий перегляд соціальної та комерційної реклами, всі мали можливість зіграти унікальну гру “Без слів та дотику дойдіть до мети “, а наприкінці смакували святковий торт, отримали подарунки – смартфони “Київстар”.
Такий захід є унікальний своїм змістовим наповненням та актуальною тематикою.

Організатори проводитимуть конференцію PR rally щороку традиційно до Дня працівників реклами.

Дякуємо Andy Shustykevych за класні фото!

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar