21 квітня відбулась цікава зустріч для студентів з керівництвом та представниками НФК “Ураган”

Наші гості (Іван Скицько – головний тренер команди, Роман Кіндратів – капітан команди, Юліан Горбатий – учасник команди та Олег Ковальський – виконавчий директор спорткулубу) ділились досвідом, жартували та дуже цікаво розповідали про те, як поєднати навчання, роботу та спорт, як подолати свої страхи на шляху до успіху.

Найважливіше, про що наголошували наші гості це те, що потрібно дійсно любити роботу і завжди вдосконалюватись, багато працювати і ніколи не розчаровуватись.

Головний тренер радіє, що дарує позитивні емоції учасникам клубу, наголошує, що професійно потрібно відноситись до кожного тренування та до кожної гри.

Капітан команди, його ще називають “залізний Роман” наголошує, що завжди потрібно вірити в себе. Шлях до успіху – це завжди боротьба, не тільки в грі (чи іншій справі), а й з собою щодня. Інколи через біль, не втрачаючи впевненості завжди йде до перемоги.

Іван Скицько розповідає, що для успіху потрібно любити роботу, дякує Богу за всі перемоги та за можливість дарувати емоції іншим. Успіх для нього – це не тільки особистий результат, а й результат всієї команди і кожного спортсмена зокрема.

Наголошує, що конкуренція – це завжди добре, стимулює бути кращим.
Каже, що в роботі буває важко, потрібно дуже добре аналізувати себе та суперників і професійно відноситись до кожного тренування.
Поразки – це можливість для вдосконалення.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar