Кожна людина в поняття “успіх” вкладає свої думки, прагнення, досвід. Хтось є палким натхненником цього слова і докладає максимум зусиль, щоб таким бути, але окремі уникають застосування цієї лексеми, бо не люблять хвалити себе.
Йде мова про відомого і, напрочуд, успішного письменника та есеїста, віце-президента Асоціації письменників України Юрія Андруховича.

На зустрічі зі студентами та професорсько-викладацьким складом Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького пан Юрій, відповідаючи на питання студентів, зумів поділитися думками про творче натхнення, стиль життя, мрії та улюблені заняття.

Захоплення викликала і презентація нової книги письменника “Тут похований фантомас” ‒ збірки з понад 70 авторських колонок – “ТСН-ок”, які письменник уже упродовж 4-х років розміщує в мережі. Книга надзвичайно цікава, оскільки тексти неабияк актуальні. У виданні автор розмістив статті в хронологічній послідовності, вказавши дату кожної публікації. Завдяки цьому можна помітити, що деякі тексти були передчуттям.

Свою діяльністю письменник довів, що не потрібно зупинятися на зробленому, наполегливо працювати, адже успіх залежить не тільки від наявності матеріальних ресурсів, а, насамперед, від харизми людини, її духовної величі, здатності відчувати потреби суспільства.