ПРАВО

ПРАВО

Право – провідна елітна спеціальність, а юрист – це одна з найбільш поширених, затребуваних і високооплачуваних професій у цивілізованому суспільстві. Кожному з нас свій юрист потрібен так само, як і свій лікар.

Університет Короля Данила здійснює підготовку фахівців, які мають необхідний рівень правових та економічних знань і здатні працювати на рівні сучасних вимог на сучасній світоглядній, науковій та методичній основі за спеціальністю «Право». Підготовка за цією спеціальністю забезпечує інтеграцію юридичних та економічних знань, комп’ютерної грамотності, високий рівень загальної культури та правосвідомості, володіння навичками цивілізованого ведення бізнесу тощо.

Здобуваючи юридичну освіту в нашому університеті, Ви оволодієте сучасними досягненнями в галузі загальних теорій держави і права; основними напрямками розвитку сучасних міжнародних відносин; шляхами і напрямками Європейської інтеграції, а також знатимете систему та зміст законодавства України і Європейських країн; основи фінансової та монетарної політики; організацію влади і основні інститути ЄС; європейські стандарти прав людини; правові основи регулювання Європейського ринку та підприємницької діяльності тощо.

Навички практичної діяльності студенти отримують в процесі проведення практики на третьому та четвертому курсах, а також на п’ятому курсі, під час навчання за програмами освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр». Практика проходить в державних установах і підприємствах, комерційних і ділових структурах та правоохоронних органах в м. Івано-Франківську та, за бажанням студентів, за місцем їх проживання.

Випускники Університету Короля Данила за спеціальністю «Право» отримують дипломи державного зразка. Наші випускники підготовлені для роботи на посадах, що вимагають вищої юридичної освіти: в органах державної виконавчої влади; в органах місцевого самоврядування; в судах загальної юрисдикції та спеціалізованих судах; в органах прокуратури та національної поліції; в органах Міністерства юстиції України; в системі нотаріату; в адвокатурі; в юридичних службах підприємств усіх форм власності; в юридичних навчальних закладах.

АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ

АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ

??????????? ?? ? істобудування

Якщо Ви любите малювати і фантазувати, конструювати і міркувати, маєте палке бажання творити історію архітектури та довкілля, бажаєте вивчати найкрасивіші міста світу, тоді ця спеціальність саме для Вас.

Архітектор – це людина, яка тримає у своїх руках простір та час. Ця професія є фундаментом для інших сфер нерухомості та будівництва. Без хороших архітекторів не було й не буде збудовано жодного будинка, жодного хмарочоса, не буде взагалі нічого, адже архітектор – це не лише митець, але й знавець точних наук, який так бездоганно створює та продумує кожну деталь свого творіння. Найголовніше для архітектора – це практика. Лише так архітектор може втілити всю свою уяву, натхнення, вміння у те, що захоплює так нас, підкоряє наші смаки та стає незрівнянною пам’яткою архітектури!

Навчаючись за спеціальністю «Архітектура та містобудування» в Університеті Короля Данила, студенти ґрунтовно вивчають такі дисципліни, як: архітектурне проектування, композиція, формування художнього образу, теоретичні та методичні основи архітектурного проектування, проблеми архітектури та містобудування, ландшафтна архітектура, сучасна теорія і практика реконструкції міста, методи оптимізації архітектурно-містобудівних рішень та багато інших.

Найцінніші навички, які вони отримують під час навчання – це вміння донести до замовника свої творчі задуми, за допомогою лінії, кольору, новітніх комп’ютерних програм, а також в живому спілкуванні пояснити та обґрунтувати архітектурне, ландшафтне чи дизайнерське рішення. Розуміння архітектури не як окремої будівлі, а як частини довкілля у взаємодії внутрішніх та зовнішніх просторів і вміння збагачувати свій професійний рівень за допомогою найрізноманітніших дисциплін.

Робота архітектора – це складна і наполеглива праця, але, разом з цим, цікава і креативна. Архітектор повинен бути не тільки художником, але й інженером навіть психологом. Професія архітектора вимагає творчого мислення, художнього смаку і постійного навчання. Для випускників цієї спеціальності завжди відкриті двері державних, приватних архітектурно-будівельних компаній і фірм, проектних інститутів, будівельних і архітектурних бюро, що працюють у сфері ландшафтного проектування і дизайну тощо. Спеціальність архітектора має широкий спектр розвитку, від художника до конструктора, головне бажання та наполегливість. Найголовніше – це бути справжнім фахівцем своєї справи, результату досягне лише той, хто впевнений у своїх знаннях

БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ

БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ

??????????? ?? ? ив. інженерія

Серед безлічі міст нашої країни яскраво виділяються ті, що здіймають до неба дахами чудових будівель чи тішать око мереживом барокових візерунків, міццю велетнів-споруд чи спокійним поглядом вікон житлових кварталів, продуманих до дрібниць. Та всі ці дива з’явилися не самі – вони створені талантом і руками людей – справжніх фахівців, будівельників. Саме їх професія – одна з найдавніших у світі, але й найсучасніша: усі найновітніші технології впроваджуються сьогодні в будівельну індустрію. Тому сучасний будівельник – це висококваліфікований фахівець, що володіє як традиційними, так і модерними прийомами та методами, застосовує різні матеріали і технології.

Студенти, що обрали спеціальність «Будівництво» в Університеті Короля Данила, підготовлені до активної творчої, професійної і соціальної діяльності, яка сприяє прогресу суспільного розвитку, вмінню самостійно здобувати нові знання, контролювати і коректувати зроблене.

Вони правильно оцінюють історичні і сучасні процеси, тенденції світового розвитку, мають навички організаторської та управлінської діяльності, вміють ухвалювати професійні рішення. Добре знають технологію та організацію будівельного виробництва, проектно-кошторисну документацію на об’єкти, що будуються, будівельні норми і правила на виробництво та приймання будівельно-монтажних робіт, конструктивні рішення будівель і споруд, основи розрахунку будівельних конструкцій, трудове законодавство, правила і норми охорони праці, шляхи захисту довкілля, організацію праці, планування роботи на ділянці тощо.

Після завершення навчання випускники можуть працювати в будівельно-монтажних установах, проектних і наукових організаціях в галузі будівництва, в управліннях та відділах капітального будівництва, а також в управліннях та відділах архітектури обласних адміністрацій і місцевих органів влади, в бюро технічної інвентаризації, в підрозділах пожежної інспекції, в експертних організаціях з оцінки нерухомості тощо.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

Дизайн

Розвиток і поширення дизайну як проектно-творчої діяльності надає професії дизайнера статусу перспективної та унікальної професії, адже кожна сфера життєдіяльності людини потребує роботи фахівця цієї галузі. У сфері графічного дизайну – це поліграфічна продукція, пакування, фірмовий стиль, плакат, книжкова графіка, дизайн об’єктів реклами, web-дизайн.

Підготовка дизайнерів-графіків дозволяє їм працювати у дизайн-студіях, рекламно-виробничих фірмах, рекламних агенціях, видавництвах, виставкових та ярмаркових центрах, відділах дизайну і реклами в бізнес-структурах, підприємствах пакувальної галузі.

Сфера дизайну середовища охоплює житлові й громадські інтер’єри (службові, адміністративні, культурно-мистецькі й освітні заклади, об’єкти туристичної галузі, готельно-ресторанної сфери, торгівельні, виставкові зали), ландшафтний дизайн (присадибні ділянки, парки, сквери).

Випускники спеціалізації «Дизайн середовища» зможуть працювати у проектних компаніях та інститутах, дизайн-студіях, науково-дослідних закладах, творчих майстернях. Дизайн одягу орієнтований на розробку моделей одягу різного призначення залежно від сфери діяльності й способу життя людини – ділового, неформального, повсякденного, вечірнього, сценічного тощо. Випускники цієї спеціалізації зможуть працювати в дизайн-студіях, ательє, будинках моди як за індивідуальним замовленням, так і у серійному виробництві тощо.

Професія дизайнера – це чудова нагода не лише реалізувати свій творчий потенціал, створюючи різноманітні оригінальні ідеї, але й поєднати улюблену справу з чимось корисним. Рідко можна зустріти людей, що працюють у цій галузі мимоволі, зазвичай це усвідомлений вибір, заснований на покликанні і величезному прагненні пов’язати своє життя саме з дизайном. Як відомо, любов до своєї справи дає прекрасний шанс досягти великих успіхів у своїй діяльності, а іноді навіть відкрити щось унікальне і неповторне.

ФІЛОЛОГІЯ (АНГЛІЙСЬКА МОВА)

ФІЛОЛОГІЯ (АНГЛІЙСЬКА МОВА)

фІЛОЛОГІЯ

Сьогодні, філологи викладають в навчальних закладах, працюють журналістами, очолюють PR-агенції, займаються маркетингом. Вони перекладають і редагують тексти, роблять рекламу, вчать діловому спілкуванню і красномовству співробітників різних компаній, управляють роботою веб-сайтів та блогів. Вони також працюють на посадах спічрайтерів для політиків, навчають українській мові іноземних студентів, ведуть діловодство. Філологи працюють у БУДЬ-ЯКІЙ сфері, яка потребує професійного володіння і роботи з усним і письмовим текстом.

Англійська мова сьогодні має особливий статус, адже вона є мовою міжнаціонального спілкування. Англійською пишуть, її розуміють, на ній розмовляють в усьому світі, вона є найважливішим засобом не тільки міжнародного спілкування всіх видів (випадкового і цілеспрямованого, формального і неформального, комерційно-промислового, політичного, дипломатичного тощо), але й засобом поширення наукових досліджень і професійних знань в цілому. Цей високий статус англійської мови в усьому світі вимагає високих стандартів викладання і навчання.

«Філологія (англійська мова)» – це спеціальність для підготовки висококваліфікованих фахівців з найбільш широким охопленням філологічних дисциплін. Навчання за цією спеціальністю дає можливість студентам Університету Короля Данила отримати ґрунтовні знання і в подальшому знайти перспективну роботу в державних та комерційних компаніях будь-якого профілю, у тому числі, закордонних. Специфіка професії дозволятиме працювати віддалено, мати гнучкий робочий графік.

Наші випускники – це фахівці з питань забезпечення міжмовної комунікації, що володіють мовними, комунікативними і професійно-перекладацькими компетентностями в сфері державної мови, основної іноземної мови та додаткової другої іноземної мови.

Місцем роботи випускників цієї спеціальності можуть бути організації і підприємства всіх галузей та форм власності, освітні і культурні установи, засоби масової інформації, де потрібні кваліфіковані перекладачі з англійської і німецької мов, учителі середніх шкіл, редактори, спеціалісти з бізнес-спілкування тощо.

ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

Облік і оподаткування

В сучасних умовах облік і аудит – це інструменти управління, підвищення ефективності господарювання, оскільки вони забезпечують власників, управлінців та фахівців інформацією про економічні процеси і явища, ресурси та ефективність їх використання у всіх секторах економіки. Без нього неможливе функціонування підприємств і організацій різноманітних галузей та форм власності.

Знання з обліку і аудиту дозволяють планувати, регулювати, аналізувати, контролювати та звітувати перед контролюючими органами про фінансово-господарську діяльність на рівні держави, регіону, підприємства.

Недаремно у світі облік і аудит називають «мовою бізнесу». Фахівець з обліку і аудиту працює як незалежний спеціаліст і надає послуги обліку і фінансової звітності, аудиту, податкової звітності, консультації з управління, судово-бухгалтерської експертизи на рівні підприємства та в державних установах, органах влади і управління, податкових адміністраціях, комісіях з цінних паперів, контрольно-ревізійних управліннях, казначействах, лікарнях, коледжах, ВНЗ, благодійних товариствах тощо. Послуги фахівців з обліку і аудиту вкрай також є вкрай необхідними для становлення сучасної системи обліку, контролю та аудиторських перевірок.

Навчання в Університеті Короля Данила за спеціальністю «Облік і оподаткування» забезпечує підготовку фахівців високого професійного рівня для відповідних підрозділів для приватного бізнесу, державних установ, місцевого самоврядування тощо.

Майбутні випускники отримають ґрунтовні знання з обліку і аудиту в сферах економічної діяльності, банках, бюджетних установах, зарубіжних країнах; фінансового, податкового та управлінського обліку; аудиту; інформаційних систем і технологій обліку; бізнес-планування, бюджетування.

Навчальний процес здійснюється висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, який має досвід роботи в країнах з розвиненою ринковою економікою, до складу яких Україна інтенсивно інтегрується.

Наші студенти мають можливість працювати у комп’ютерних класах, опановуючи найсучасніші програмні продукти, вивчати програму 1С: Підприємство 8.0. Програма навчання відповідає кращим сучасним світовим міжнародним стандартам із залученням новітніх методик і побудована так, щоб дати студентам всебічні знання з теоретико-методичних основ та практичних навичок і вмінь в галузі обліку і аудиту.

Випускники Університету Короля Данила спеціальності «Облік і оподаткування» можуть займати високооплачувані посади з обліку та аналізу фінансово-господарської діяльності на підприємствах усіх секторів економіки різних форм власності тощо

ФІНАНСИ,БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ

ФІНАНСИ,БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ

???????, ????. ???? ва та стахування

Майбутній фінансист повинен мати аналітичний склад розуму, стратегічне мислення, бути відповідальним, уважним, рішучим, вміти ризикувати. Галузь діяльності фінансиста – це планування та управління фінансовими потоками. Головне завдання фінансиста – планувати, куди вкласти гроші; кому, в кого і скільки позичити; які акції придбати і як вигідно продати свої; вміти раціонально розпоряджатися коштами, знаходити шляхи зменшення витрат і збільшення прибутку, ефективно управляти прибутком і рентабельністю, здійснювати фінансовий контроль; обирати ефективні форми розрахунків та умови платежів; орієнтуватися в оподаткуванні, вміти захищати заощадження від інфляції.

Навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» в Університеті Короля Данила надає студентам ґрунтовні знання з економічної теорії, теорії фінансів і банківської справи, світової економіки і міжнародних економічних відносин, менеджменту, маркетингу, прогнозування і планування в умовах ринку, ціноутворення, статистики, бухгалтерського обліку і аудиту, економічного аналізу. Це дозволить майбутнім фахівцям оволодіти практичними прийомами і методами управління фінансами підприємств реальної економіки та фінансового сектору, органів місцевого самоврядування, управляти коштами фондів страхування; знати сучасну систему оподаткування та фінансове право, проводити оцінку вартості майна і бізнесу, складати та аналізувати інвестиційні проекти, діагностувати фінансовий стан підприємства і здійснювати антикризове управління.

Протягом навчання майбутні фахівці з фінансів, банківської справи та страхування активно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних семінарах і конференціях; кращі студенти запрошуються на тренінги, які проводять на підприємствах досвідчені вітчизняні та закордонні консультанти. Підготовка майбутніх фахівців з цієї спеціальності передбачає поглиблене вивчення іноземної мови і посилену комп’ютерну підготовку з можливістю працювати у найсучасніших комп’ютерних класах. В навчальному процесі використовуються також мультимедійні технології, проводяться семінарські і практичні заняття з елементами ділових ігор, майстер-класів з запрошенням керівників підприємств. Завдяки інтеграційним зв’язкам студенти забезпечуються базами практики на провідних підприємствах.

Після завершення навчання випускники спеціальності «Фінанси банківська справа та страхування» можуть працювати за фахом у банках, державних установах, приватному бізнесі, займаючи при цьому посади керівників чи заступників керівників з фінансових питань, аналітиків, фінансових менеджерів, консультантів та інші. Ці спеціалісти завжди затребувані, робота яких високооплачувана.

ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

??????????????, ???? ???? ?? ????.?-??

Стратегія розвитку державної кадрової політики спрямована на вдосконалення кадрового потенціалу для ефективного здійснення функцій держави. Основними завданнями підготовки фахівців за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» є забезпечити публічний сектор висококваліфікованими фахівцями муніципального, регіонального, загальнодержавного та міжнародного рівня, сформувати нове покоління управлінців, які мають глибокі знання, вміють системно та інноваційно мислити, ухвалювати ефективні рішення, керуватися принципами гуманності та ставати на захист громадських інтересів.

Навчання за цією спеціальністю в Університеті Короля Данила дає змогу студентам отримати теоретичні знання, практичні вміння і навички з публічного управління для застосування законів, принципів, методів, технологій та процедур в управлінні суб’єктами публічної сфери, що забезпечить європейський рівень надання адміністративних послуг на засадах запровадження у практику діяльності принципів демократичного самоврядування. Окрім того, навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», це – унікальна можливість щодо подальшого кар’єрного зростання для молодих фахівців, які працюють або хочуть працювати в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Під час навчання у кожного студента є можливість професійної самореалізації завдяки стажуванню в органах влади та органах місцевого самоврядування, опануванню методами формування, моніторингу і контролю за прийняттям управлінських рішень на державному, регіональному та місцевому рівнях, набуттю навичок розроблення і впровадження заходів щодо забезпечення результативної та ефективної діяльності суб’єктів публічної сфери, оволодінню основами методології, технологіями та процедурами публічного адміністрування об’єктів публічної сфери тощо.

Випускники спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» можуть працювати в органах державного управління та місцевого самоврядування, різних типів організаціях, міжнародних фондах: керівниками та провідними фахівцями служб державних органів влади обласного, районного рівня; керівниками та провідними фахівцями служб місцевих органів державної влади; керівниками та провідними фахівцями підприємств, установ і організацій різних форм власності та їх заступниками; на керівних посадах у центральних органах державної влади; на керівних посадах у місцевих органах державної влади; на керівних посадах місцевих органів самоврядування; менеджерами у соціальній сфері; керівниками окремих ланок профспілкових організацій; керівниками громадських організацій тощо.

ЖУРНАЛІСТИКА

ЖУРНАЛІСТИКА (за освітньо-професійною програмою «Реклама та зв’язки з громадськістю»)

Журналістика

«Реклама та зв’язки з громадськістю» стратегічно необхідна спеціальність, актуальність якої в сучасних реаліях безперечна. Студенти, які отримують освіту фахівця з реклами та PR, матимуть величезне майбутнє. Актуальним тут є вислів Брюса Бартона: «Люди рекламуватимуть свої товари завжди: і у хороші часи, і в погані. У хороші часи вони хочуть рекламувати, а у важкі часи вони мусять рекламувати». Отже, хороший фахівець з реклами є необхідним у будь-якій структурі. Він готує і поширює інформацію про якість, особливості і переваги товарів та послуг; планує рекламні кампанії і координує дії тих, хто займається виготовленням реклами – дизайнерів, копірайтерів, контролює рекламний бюджет організації тощо.

Фахівець зі зв’язків з громадськістю – це професіонал, який може створити привабливий образ будь-якої особи, товару, установи чи організації в очах громадськості. Він вибудовує ефективні стосунки цієї організації з представниками влади, споживачами, партнерами і суспільством в цілому.

Специфіка діяльності фахівця з PR багато в чому зумовлена тим, що ринок потенційних роботодавців неймовірно широкий та різноманітний. PR-відділи організовані у всіх західних компаніях, які працюють на українському ринку, а також у багатьох українських компаніях і майже у всіх ЗМІ. Медіа-бізнес сьогодні не може існувати без фахівців зі зв’язків з громадськістю – настільки важлива їх робота в системі масової інформації і комунікації. Попит на піарників також різко зростає під час підготовки до виборів. Фахівець з PR може знайти собі роботу в ЗМІ (прес-служба), у торговій компанії (відділ зі зв’язків з громадськістю, рекламна служба), PR-агенції (аналітичний відділ).

Сьогодні практично в кожній організації працює хоча б один PR-менеджер. При необхідності виконання великого обсягу роботи створюється цілий PR-відділ. Що стосується невеликих компаній, то вони воліють наймати співробітників-універсалів. Тому у менеджера, що пройшов курс навчання ще й з маркетингу або рекламі, набагато більше шансів знайти хорошу роботу. Менеджери з PR можуть працювати також в незалежних PR-агентствах, які надають підприємствам та організаціям найрізноманітніші послуги в цій галузі.

Тож, якщо Вам властиві риси фахівця з реклами і зв’язків з громадськістю: креативність, здатність до творчої діяльності, комунікабельність, вміння взаємодіяти з різними людьми (детальніше), приходьте навчатися до РRестижного Університету РRестижній РRофесії!

ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

IT ---

Інженерія програмного забезпечення – це спеціальність, що спрямована на розробку програмних систем, які працюють надійно і ефективно, вартість розробки та супроводу яких є доступною, які задовольняють вимоги, висунуті до них замовниками. Сьогодні фахівці з інженерії програмного забезпечення є найбільш затребуваними на ринку праці серед інших фахівців з інформаційних технологій, вони беруть участь у розробці вітчизняних і міжнародних програмних проектів і мають достойну оплату своєї праці. Попит на фахівців з інженерії програмного забезпечення у майбутньому буде тільки зростати!

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, 3D-моделей, комп’ютерних ігор, інших програм, обов’язково обирайте навчання за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення».

Університет Короля Данила має всі необхідні умови для надання якісної сучасної освіти з інженерії програмного забезпечення. Після закінчення навчання Ви можете знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі, закордонних. Специфіка професії дозволяє працювати віддалено, мати гнучкий робочий графік. Ви можете відкрити свою справу (стати фрілансером) та розробляти програмні продукти на замовлення у зручний для Вас час.

Місцем роботи наших випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, незалежні агенції з тестування програмного забезпечення. Види діяльності фахівця: створення програмного забезпечення, у тому числі у сфері Інтернет-технологій, мережевого і комунікаційного програмного забезпечення; проектування інтерактивних інтерфейсів користувача; проектування і розробка баз даних; тестування та забезпечення якості програмного забезпечення; аналіз проектів та програм готових систем, аналіз потреб та проблем користувачів, пошук найоптимальніших рішень; розробка, виготовлення, постачання та документування програмного забезпечення на замовлення користувачів; надання консультацій у сфері проектування і розробки програмного забезпечення.

Якщо Ви та людина, яка хоче поринути у безмежний світ інформаційних технологій, бажаєте створювати і змінювати віртуальну реальність, то ви є майбутній програмний інженер!

БОГОСЛОВ’Я

БОГОСЛОВ’Я

БОГОСЛОВЯ

Високий рівень вимог щодо освітніх стандартів сучасного глобалізованого світу зумовлює необхідність активного запровадження кращих досягнень зі сфери організації та розробки новітніх форм надання високоякісної освіти у вітчизняний освітній простір. Зважаючи на це, Університет Короля Данила запрошує на навчання всіх бажаючих здобути богословську освіту відповідно до практично апробованих принципів і стандартів інтегративного навчання кращих Вузів світу.

Для надання високоякісних освітніх послуг Університет пропонує власні навчально-методичні напрацювання з залученням найсучасніших IT-технологій у сфері надання духовної освіти, специфічні підходи та творчі новації у розробці новітнього проекту універсальної форми заочного навчання. Пропонована форма навчання має низку переваг, серед яких: можливість у зручний час самостійно засвоювати необхідний навчальний матеріал, а також покращувати свої знання з усіх навчальних курсів, що викладаються в Університеті.

Окрім біблійного, догматичного, літургійного, патристичного та морального богослов’я, канонічного і церковного права, студенти вивчають філософські дисципліни, історію Церкви, сакральне мистецтво тощо. Велику увагу приділено також вивченню як класичних, так і сучасних іноземних мов.

Теоретичний матеріал викладається за допомогою електронних навчальних курсів, підручників, аудіо- та відеолекцій. Засвоєння практичного матеріалу здійснюється за допомогою практичних занять, диспутів і семінарів у режимі відео-конференцій. За бажанням студенти отримують можливість повноцінного спілкування з викладачами, отримання необхідних консультацій у режимі off- та on-line. Навчання передбачає також розгалужену систему індивідуальних занять студентів з викладачами.

Після завершення навчання випускники можуть працювати за фахом в якості викладачів богословсько-релігієзнавчих дисциплін, працівників церковних адміністрацій, спеціалістів управлінь церковних структур, фахівців з релігійних питань у ЗМІ, радників і консультантів у різних відомствах та установах, спеціалістів управлінь з питань гуманітарної політики, працівників сфери релігійних та благодійних NGO тощо.

ТУРИЗМ

ТУРИЗМ

ТУРИЗМ

Нові друзі, незнайомі місця, хвилююче очікування чогось незвіданого. Так, кожне літо дійсно особливе, не схоже на інші… До зустрічі з представниками цієї професії багато хто готується увесь рік, сумлінно працює, щоб втілити свою мрію – побачити світ і стати багатшим на яскраві враження. Ці люди зовсім не чарівники, вони лише фахівці у сфері туризму.

Туризм – це одна з найпопулярніших на сьогодні спеціальностей. Ця сфера діяльності стрімко змінюється. Клієнти стають вибагливішими, але так само хочуть, щоб їх дивували, вигадували і дарували їм свято. Тому кожен вуз, який готує фахівців із туризму, шукає особливі підходи до виховання професіоналів. Так, Університет Короля Данила, який має великий досвід підготовки фахівців з економіки та права, відкриваючи у цьому навчальному році спеціальність «Туризм» на бакалавраті, пропонує студентам додатково отримати знання з підприємницької діяльності, ведення бізнесу, регуляторних особливостей функціонування туристичної галузі, управління підприємством в умовах конкуренції, зокрема міжнародної. Тобто дає базу, необхідну не просто пересічним фахівцям, а власникам бізнесу та управлінцям.

Опанування особливостей туристичної діяльності в Університеті Короля Данила спрямоване на формування у студентів креативного мислення, необхідних комунікаційних навичок і знання кількох мов. Також в Університеті розуміють, що для фахівців із туризму дуже важливо бути на «ти» із комп’ютером та сучасними інформаційними технологіями. Велику увагу в Університеті приділяють оволодінню знаннями і навичками з організації здорового способу життя, а отже – здоровому відпочинку. Спеціальності, пов’язані з туристичним обслуговуванням, актуальні і особливо важливі сьогодні для розвитку України. Адже фахівці з туризму не лише знайомлять українців з іншими країнами світу, але й відкривають нашу державу для іноземців.

В роботі фахівця з туризму дуже важливі працьовитість, стресостійкість, організаторські здібності, комунікабельність, ерудованість, схильність мислити творчо, нестандартно, інтерес до людей, бажання вивчати світ, щоб поділитися знаннями про нього з іншими. Слід бути трошки оратором і трошки психологом, щоб зрозуміти, де ж насправді знаходиться той заповітний райський куточок, куди прагне людина, яка звернулася до вас за професійною допомогою. І безумовно, для майбутнього фахівця в галузі туризму надзвичайно важливо мати здібності до вивчення мов. Слід зазначити, що в Університеті Короля Данила студенти спеціальності «Туризм» поглиблено вивчатимуть іноземні мови.

ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА

ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА

Гот.-ресторанна справа

Готельне і ресторанне господарство є головним фактором та основною складовою туристичної інфраструктури, відіграє провідну роль у презентації вітчизняного туристичного продукту на світовому ринку туристичних послуг. Ця сфера в комплексі туристичних послуг світового господарства розвивається швидкими темпами і в перспективі, згідно прогнозів відомих профільних організацій, може стати найбільш важливим сектором туристичної галузі.

Навчання за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» в Університеті Короля Данила передбачає оволодіння студентами професійними знаннями з менеджменту, технології та організації готельного і ресторанного господарства, маркетингу, економіки, сучасних інформаційних технологій в готельно-ресторанній справі, ґрунтовне опанування іноземних мов тощо.

Фахівці з готельної і ресторанної справи можуть очолювати роботу в готельних та туристичних комплексах різних типів (мотелях, кемпінгах, ботелях, флайтелях тощо), санаторно-курортних закладах, пансіонатах, будинках відпочинку, профілакторіях, санаторіях, на підприємствах ресторанного господарства різних типів (ресторанах, барах, кафе і т. ін.), а також працювати в їхніх структурних підрозділах.

Після завершення навчання випускники мають можливість обіймати посади: менеджера ресторану (закладу ресторанного господарства іншого типу) або готелю, директора ресторану (закладу ресторанного господарства іншого типу) або готелю; директора філії, малого підприємства; завідувача маркетингового відділу; керівника підрозділу готельного господарства; начальника виробництва; начальника відділу стандартизації; фахівця ресторанного бізнесу тощо.