Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького взяв участь в Економічному форумі молодих лідерів, що відбувався 7-11 вересня 2015 року в місті Новий Сонч та Економічному форумі у Криниці (Польща).
https://www.forum-leaders.eu/

Учасники з більш ніж 34 країн Європи зустрічаються на форумі для того, щоб створювати ідеї для майбутнього континенту. Форум – це місце зустрічі молодих лідерів країн ЄС, країн Балканського та Кавказького регіонів.

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького взяв участь в програмі європейського рівня, де була надана можливість для зустрічі зі знаменитими політиками, керівниками держав та корпорацій, дискусій на економічну та міжнародну тематику, розмов про майбутнє ЄС, відносинах ЄС з сусідніми країнами, ролі молодого покоління, що навчається в університеті, в сучасному світі.

В ході робочої сесії на тему: «Що можуть лідери завтрашнього дня зробити для збереження Європейського проекту?», хотілося б відзначити надзвичайно цікаві розмови з керівником департаменту Східної Європи, федеральним міністром європейських та закордонних справ Австрії Ганнесом Шрайбером, колишнім федеральним державним міністром Німеччини, професором Крістофом Цоепелем та віце-спікером грузинського парламенту Георгієм Барамідзе.

Не менш цікавою була панельна дискусія з міністром оборони Великобританії (2010-2011) Ліамом Фоксом, віце-міністром закордонних справ Литви Андріусом Крівасом та представником Інституту Аспен (Німеччина) Клаусом Вітманом.
Ділились власним досвідом з учасниками форуму також Президент Македонії Георгій Іванов, Президент Словенії (2007-2012) Данило Тук, міністр закордонних справ Мальти (2008-2013) Френсіс Заміт Дімех, міністр економіки Угорщини (1990-1991) Петер Акош Бод та міністр праці та соціальної політики Польщі Владислав Косіняк-Камиш.

Тетяна Рудак, LL.M. Eur. – проректор університету з міжнародних зв’язків коментує:

Залишилось багато приємних вражень від постійного активного спілкування, незабутніх спогадів та з’явилось багато нових чудових ідей для створення спільних проектів. Дуже привітним та надихаючим було спілкування з віце-спікером грузинського парламенту Георгієм Барамідзе, якому хотілося б ще раз подякувати за його дружню позицію. Надзвичайно конструктивно вдалось серед інших тем обговорити перспективи європейської освіти з керівником департаменту Східної Європи, федеральним міністром європейських та закордонних справ Австрії Ганнесом Шрайбером.
Також обговорена можливість співпраці з представником інституту Аспен (Німеччина) Клаусом Вітманом, який активно підтримує проєвропейський освітній шлях більшості українських студентів. Обговорювались також проблеми зайнятості студентів після закінчення ними університету, стратегія “lifelong learning” та більш активна участь українських студентів в європейських освітніх програмах. Оскільки Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького є приватним вищим навчальним закладом, колеги з приватних університетів європейських країн поділились своїм досвідом та баченням розвитку для нашого університету.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar