2015 відкрито аспірантуру та нову спеціальність

З 2015 навч. року Івано-Франківський університет права ім. Короля Д. Галицького починає набір до аспірантури на спеціальність: “Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень”.

А вже ранок, галичани!”: Керівник відділу міжнародних зв’язків ІФУПіКДГ Тетяна Рудак

“А вже ранок, галичани!”: Проректор з навчально-методичної роботи ІФУПіКДГ Ігор Жукевич

Студентська постановка вистави “Кайдашева сім’я” 27|05|2015

Українська класика завжди залишається цікавою для глядача, адже піднімає питання, актуальні у всі часи. Вистава “Кайдашева сім’я” поєднала в собі глибинні проблеми: бездуховність, неповагу людей один до одного, гріховність суспільства, які розкриваються легко і невимушено, в гумористичній формі, на фоні яскравих декорацій.

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ДВОБІЙ 21|05|2015

21 травня в Івано-Франківську відбулось грандіозне танцювальне шоу. В НК “Pasage Gartenberg” команди студентів та викладачів з Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та Івано-Франківського національного медичного університету змагались за титул найтанцювальнішого колективу.Танцювальний батл відвідало чимало гостей. Креативно і стильно підготувались до виступів обидві команди. Переповнений зал глядачів, море радощів та незабутні емоції подарували танцюристи.
В команді з ІФУП дебютували в батлі три декани та проректор.

Танцювальний батл між студентами і викладачами ІФУПІКДГ і ІФНМУ

Телеканал ZIK про танцювальний батл!

НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ПОЗА ФОРМАТОМ_21|05|2015

21 травня 2015 року в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбулася непересічна наукова подія – ІІ круглий стіл «Студентські наукові дискусії поза форматом», присвячена «Дню науки» та поєднана з «Днем вишиванки». Назва цього заходу обумовлена відсутністю формальних обмежень для наукових пошуків студентів. Саме такий формат дає волю студентській фантазії, оскільки вони працюють без контролю викладачів та не обмежуються науковим стилем викладу матеріалу.