English Day 31.03.2015

Анлійська – мова міжнародного спілкування.
Було цікаво, весело, дуже пізнавально і справді гарно 🙂
31 березня 2015р. студенти та викладачі Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького організували День Англійської мови.
Відбувся круглий стіл за участю студентів університету на тему: “G7 Countries: political and economic systems, cultural heritage”. “Країни Великої Сімки: політична та економічна система, культурний спадок” – студенти презентвали кожну із семи країн.
Були обговорення, інтерв’ю, цікаві питання, вікторини, побажання і розваги.

Наука та освіта ХХІ сторіччя

7 травня в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбулась звітна науково-практична конференція викладачів та студентів “Наука та освіта ХХІ століття”. Організаторами конференції виступили Науковий відділ Університету та Наукове товариство студентів Університету. В рамках пленарного засідання з доповідями-презентаціями виступили: ЛУЦЬКИЙ Андрій Іванович, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри церковно-канонічних дисциплін та філософії права, ректор університету – тема доповіді: «ВІДОБРАЖЕННЯ ПРАВОВОЇ ІДЕОЛОГІЇ У ПРАВОСВІДОМОСТІ ЮРИСТА»;

Студенти ІФУП подарували місту на день народження картини

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус отримав у подарунок від студентів Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького картини зі старовинним зображенням нашого міста.

Тротуар з орнаментом в Івано-Франківську

Mr University 2015

ОТБ Галичина про IT Rally Starters-2015

У суботу, 18 квітня, в Івано-Франківську відбулась конференція “IT Rally Starters”, присвячена розвитку та популяризації інформаційних технологій.
Конференція зібрала 330 учасників.

IT Rally – серія найбільших щорічних міжнародних заходів та конференцій ІТ-спільноти міста Івано-Франківська. Ці заходи проводяться з метою обміну досвідом та навчання в ІТ-професіоналів, знайомства з останніми тенденціями ІТ-галузі, а також популяризації інформаційних технологій серед мешканців Івано-Франківська.

Економічна конференція 02.04.2015

2 квітня в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбулась конференція “Сучасний стан розвитку економіки, управління та рекламної
діяльності України”.

Цікавими до досить важливими на сьогодні були теми, які обговорювались на конференції.

31 березня відбувся цікавий “День англійської мови” в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького

План заходу:
Вікторина “Do you know English?” – студенти обирають слово та перекладають його.
Круглий стіл за участю студентів університету на тему: “G7 Countries: political and economic systems, cultural heritage”. “Країни Великої Сімки: політична та економічна система, культурний спадок” – студенти презентують кожну із семи країн з допомогою слайдів.
Короткі відео-інтерв’ю за участю студентів – студенти задають запитання англійською, а інші студенти відповідають
Було цікаво, весело, дуже пізнавально і справді гарно 🙂

ТРК Вежа про Всеукраїнську конференцію “Формування законодавства України”

27 березня 2015 року відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Особливості формування законодавства України: філософсько-правові, історичні та прикладні аспекти».
Участь у конференції, в різних формах (186 учасників, які представляють 37 ВНЗ та наукових установ), взяли викладачі, практичні працівники та студенти ВНЗ з різних міст України (Київ, Одеса, Харків, Полтава, Миколаїв, Львів, Тернопіль, Чернігів, Дніпропетровськ, Хмельницький, Кривий Ріг, Кіровоград, Луцьк, Суми, Ужгород, Івано-Франківськ) та Великобританії (Лондон).