Днями в Університеті Короля Данила відбулася конференція ITRally Valkyrie. Такий захід у Івано-Франківську відбувається уже вшосте і з кожним роком кількість його учасників зростає. Цього року на ITRally Valkyrie побувала рекордна кількість, а саме – 1750 учасників.

Програма конференції складалася з 40-ти доповідей, розділених на 9 потоків за наступними напрямками:

– Новинки та кращі практики розробки програмного забезпечення

– Контроль якості програмного забезпечення, ручне та автоматизоване тестування

– Проектний менеджмент та досвід правління проектами

– Бізнес-аналіз та розвиток продуктів.

Разом з цим, на конференції яскравими локаціями були представлені найбільші ІТ-компанії Івано-Франківщини, а також будівельні компанії та автосалони.

Уже традиційно компанії розіграли цінні подарунки серед учасників ITRally – квадрокоптер, електричний самокат та багато інших.

«Ця конференція демонструє, що напрямок ІТ-технологій з кожним роком все більше розвивається в світі й наше місто не є виключенням. Дуже раді, що ITRally проводиться саме в Університеті Короля Данила, де навчається велика кількість студентів на напрямку ІТ. Вони мають шанс розвиватися професійно не тільки на парах, але і під час таких конференціях, заводити потрібні знайомства і одночасно шукати собі майбутнє місце для роботи», – розповів PM факультету інформаційних технологій УКД, співорганізатор ITRally Valkyrie Василь Боднарук.