foto_1

У зв’язку з неймовірною зацікавленістю старшокласників та бажанням долучитися до конкурсу «Школа має талант» оголошено про додатковий кастинг 2-3 лютого 2017 року (початок о 14 год.), щоб дати шанс всім дітям показати свій талант. Тож щиро запрошуємо бути активними і долучатися до конкурсу «Школа має талант».

 

foto_2-min

Метою конкурсу є розвиток та підтримка творчих здібностей в учнівської молоді, популяризація вищої освіти, сприяння розвитку культури серед юного покоління тощо. Головним призом для переможців конкурсу «Школа має талант» стане безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила.

Власне, 7-9 грудня 2016 р. в приміщенні Університету Короля Данила відбулися перші кастинги «Школа має талант». Відзначимо, що близько 200 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківська взяла участь у кастингу. Діти демонстрували свої таланти у таких жанрах: вокал, акторську майстерність, художнє читання, рукоділля, гру на музичних інструментах та інші. Наступний етап – фінал конкурсу, який буде проведено 8 лютого 2017 р. в Муніципальному центрі дозвілля.

Результати першого кастингу: https://iful.edu.ua/rezultaty-kastyngu-konkursu-shkola-maye-talant/

Інформацію про проведення всіх етапів конкурсу «Школа має талант» можна побачити за посиланнями: https://www.facebook.com/events/287141338349235/