У вівторок, 9 жовтня студенти 4-го курсу спеціальності “Дизайн” (група ДС-2015) під керівництвом канд. мистецтвознавства, доцента Університету Короля Данила Ірини Матоліч відвідали інноваційний центр на базі івано-франківського заводу «Промприлад» – Промприлад.Реновація, який розпочав свою роботу близько року тому у нашому місті. На сьогодні функціонує третій поверх установи, решта – в процесі реконструкції. Це сучасний простір для апробації та поширення знань. Саме тут фахівці з різних галузей, професійні та творчі спільноти, а також місцеві компанії можуть здобути новий якісний досвід.
У супроводі адміністрації студенти відвідали конференц-зал, різні майстерні та лабораторії, мистецьку галерею, кав’ярню, офіси інноваційних компаній та партнерських організацій, освітні й дитячі простори. Найбільше увагу привернула невелика галерея “Асортиментна кімната”, де саме експонувалася фотовиставка на екологічну тематику дуету Synchrodogs, який вже добре зарекомендував себе за кордоном.
Загалом, екскурсія стала пізнавальною та корисною для загального розвитку майбутніх випускників Університету Короля Данила, фахівців у галузі дизайну.