Разом з Центральноєвропейською Ініціативою Університет Короля Данила проводитиме ІІ Міжнародний науково-практичний симпозіум «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми», який відбудеться 16-17 березня 2018 року в м. Івано-Франківськ.

Метою симпозіуму є аналіз стану протидії незаконній міграції та торгівлі людьми, виявлення і дослідження проблем незаконної міграції та торгівлі людьми, розроблення рекомендацій щодо удосконалення правового механізму протидії незаконній міграції та торгівлі людьми.
На симпозіум запрошуються науковці, аспіранти ВНЗ та науково-дослідних установ, студенти, представники громадських організацій, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у зазначеній сфері.


Мова конференції: українська, англійська чи інша мова країни-учасника симпозіуму.
В рамках симпозіуму планується робота наступних панельних дискусій:
1. Міжнародні заходи протидії незаконної міграції та торгівлі людьми.
2. Державна політика в сфері протидії торгівлі людьми та незаконній міграції.
3. Особливості правової, соціальної і психологічної підтримки дітей, що стали жертвами незаконної міграції чи торгівлі людьми.
4. Взаємодія національних і міжнародних механізмів у боротьбі з незаконною міграцією і торгівлею людьми. Роль громадських організацій в питаннях допомоги мігрантам та біженцям.
5. Практика міжнародних судових інституцій в сфері протидії незаконній міграції та торгівлі людьми.
6. Кримінально-правова, кримінально-процесуальна, кримінально-виконавча та кримінологічна політики в сфері протидії незаконній міграції та торгівлі людьми.
7. Практики ресоціалізації жертв торгівлі людьми та незаконної міграції в поглядах молодих дослідників.
Організаційний внесок для часткового відшкодування витрат на проведення Симпозіуму становить 200 гривень.
Реєстрацію можна здійснити за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1cLJZig71TkBt4W5l94vSiKZPLfsCjBq-csFTUU8SEHg/viewform?edit_requested=true 

При підготовці виступів для ІІ Міжнародного науково-практичного симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми» варто звернути увагу на напрацювання попередніх конференцій за участю Центральноєвропейської Ініціативи:

Інформаційний-лист-симпозіуму