Студенти юридичного факультету Університету Короля Данила Соломія Спасюк та Валентин Лялік здобули блискучу перемогу в конкурсі на участь у Третій літній школі з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа, що відбудеться з 1 до 8 липня 2018 року.

Серед лекторів та менторів літньої школи – найкращі викладачі та експерти в галузі міжнародного публічного права з Великобританії, США та Німеччини.

«Дана літня школа спрямована на удосконалення знань з міжнародного права, а також фахової юридичної англійської мови. Студенти матимуть змогу, окрім лекційних та практичних занять, взяти участь у мут-корті та підготуватись до наступного етапу змагань, що розпочнеться уже з наступного вересня. Це був досить складний конкурс. Тільки 25 претендентів відібрано для участі у літній школі», – розповідає проректор з міжнародних зв’язків Університету Короля Данила Тетяна Рудак.

 

Змагання з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа є найбільшими та найпрестижнішими у всьому світі. Щороку участь у даному конкурсі беруть студенти юридичних факультетів понад 90 країн.

«Участь та перемога у даних змаганнях були дуже амбітною ціллю для мене. Від інтенсивного навчання в літній школі очікую поглиблення знань з міжнародного права, можливості працювати з іноземними викладачами та спілкування з рештою переможців із інших університетів», – каже студентка УКД Соломія Спасюк.