yn5vrtdxp5a

Метою конкурсу «Школа має талант-2016» є розвиток та підтримка творчих здібностей в учнівської молоді, популяризація вищої освіти, сприяння розвитку культури серед юного покоління тощо.

Номінації конкурсу:

І. Вокал – на конкурс подається дві пісні, з яких виконують обов’язково першу, а другу – на вимогу журі.

ІІ. Театральне мистецтво – на конкурс подається один твір, загальна тривалість якого не повинна перевищувати 3 хв.

ІІІ. Оригінальний жанр – на конкурс подається один номер, тривалість якого має бути до 4 хв.

 

IV. Хореографія – на конкурс подається один номер в єдиному жанрі хореографії та в одній віковій категорії, тривалість якого має не перевищувати 5 хв.

В кожній номінації учасників поділятимуть за трьома категоріями:

  1. Категорія А (8-9 класи).
  2. Категорія А (10-11 класи).
  3. Змішана.

Конкурс «Школа має талант-2016» проходитиме в три етапи:

  • 1-й етап – відбірковий – 07.12.16–09.12.16 з 12 год. до 18 год. бажаючі прийняти участь у конкурсі приходять на кастинг в Університет Короля Данила за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35;
  • 2-й етап – фінальний – приймають участь ті, хто пройшов відбірковий етап. На фінальному етапі журі обирає переможців з усіх учасників по кожній категорії у кожній номінації. Місце та дата проведення цього етапу уточнюють організатори;
  • 3-й етап – гала-концерт – приймають участь ті, хто отримав перемогу у категоріях по номінаціях на фінальному етапі та інші учасники (на розгляд організаторів). Під час гала-концерту відбувається виступ та нагородження переможців фінального етапу.

Положення про конкурс (PDF)