У 1979-му році Генеральна асамблея Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй започаткувала міжнародне свято – «Всесвітній день туризму», яке було запропоновано відзначати 27-го вересня. З того часу свято стало традиційним і відзначається у більшості країн світу. Мета святкувань – не лише пропаганда туризму і його роль у забезпеченні широкого кола інтересів та потреб людини, а й широке висвітлення внеску туристичної індустрії в економіку як окремих регіонів, так і світового господарства в цілому та подальший розвиток міжнародних туристичних зв’язків.

Україна, Івано-Франківськ та Університет Короля Данила не лишаються осторонь відзначення Всесвітнього дня туризму.

Цьогоріч Університет Короля Данила пропонує низку цікавих заходів: незвичний похід студентів та викладачів на Говерлу, «школа туристичного етикету» для студентів, посвята студентів-першокурсників відповідних спеціальностей у туристи. Родзинкою святкувань стане квест «Франківськ туристичний» для старшокласників нашого міста. Цей захід університет проводить спільно з Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради за підтримки міського голови п. Руслана Марцінківа.

Усі учасники квесту, що відбудеться 27 вересня, перевірять свої знання, отримають солодкі подарунки, а на переможців чекають сертифікати, що забезпечать суттєві знижки на навчання у вузі – від 50 до 100%. Початок змагань о 13.00 в Університеті Короля Данила.