Студентки Університету Короля Данила Бзова Адріана та Спасюк Соломія побували на двотижневій літній школі «Право Європейського Союзу та Європейська інтеграція в країнах Південного Кавказу», що проходила в Грузії у місті Батумі. Серед учасників були представники 25 країн, зокрема, самої Грузії, Туреччини, Азербайжану, Естонії, Росії та ін.

Школа присвячена актуальним проблемам, що стосуються не лише права Євросоюзу, але самого союзу, як міжнародної організації вцілому. Наші студентки відвідували цікаві лекції на такі теми, як «Дискримінація: європейські стандарти рівності людей», «Заморожені конфлікти та роль ЄС у них», також були теми присвячені ситуації,що відбувається зараз в Україні та багато інших. Вони також брали участь у різноманітних дебатах та виконували цікаві групові завдання.

бзова

Крім того, Грузія зустріла наших студенток не лише великим багажем нових знань, але й винятковою гостинністю та теплом. Окрім навчальної програми, було організовано і дозвілля, яке включало в себе тур по самому місті Батумі, поїздку в одне з найкрасивіших і найбільш сповнених історичних пам’яток міст – Кутаїсі, були організовані екскурсії по різних національних музеях та інших цікавих локаціях Грузії.

Однією з найцікавіших подій була екскурсія до Верховної Ради автономної республіки Аджарія та зустріч з її головою.

Слід зазначити, що студенти нашого університету вперше взяли участь у заході такого типу та рівня за межами України.

Університет Короля Данила щиро пишається своїми студентами та бажає подальшого всебічного розвитку у їхньому навчанні!

бзова 2