У вересні на Прикарпатті стартував набір у патрульну поліцію, до якої подали заявки майже 4 тис. кандидатів. Вступні випробування пройшли 199 новобранців у нову патрульну службу поліції. Приступити до несення служби новими поліцейськими заплановано на січень 2016 року.
Не менш серйозним був конкурс і на посади тренерів нової патрульної поліції. І тим приємнішим є той факт, що серед сотень претендентів кращими були і представники професорсько-викладацького складу Івано-Франківського університету права імені короля Данила Галицького завідувач кафедри теорії та історії держави і права д.ю.н., доц. Скоморовський В. Б. і проректор з наукової роботи к.ю.н., доц. Острогляд О. В., які були визнані експертними групами фахівцями з спеціальних дисциплін («Професійна етика» і «Кваліфікація злочинів та засади кримінального провадження»), як такі що мають необхідні знання та навички застосовування інтерактивних методів навчання (рольові ігри, практичні вправи, групова робота).
Протягом листопада-грудня з майбутніми поліціянтами Скоморовський В. Б. і Острогляд О. В. проводили заняття за тренінговою системою підготовки, де акцентувалася увага не просто на отриманні нової інформації, а також на можливостях її використання на практиці, вироблялися нові навички.