туризм

Маємо чудову новину! Університет Короля Данила дарує Вам цього року ще один шанс побудувати своє майбутнє здобуваючи професію у нас! Ми постійно змінюємось, удосконалюємось та розширюємось. Університет Короля Данила запрошує на навчання за новими актуальними спеціальностями: «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»!

Туризм – це одна з найпопулярніших на сьогодні спеціальностей. Ця сфера діяльності стрімко змінюється. Клієнти стають вибагливішими, але так само хочуть, щоб їх дивували, вигадували і дарували їм свято. Тому кожен вуз, який готує фахівців із туризму, шукає особливі підходи до виховання професіоналів. Так, Університет Короля Данила, який має великий досвід підготовки фахівців з економіки та права, відкриваючи у цьому навчальному році спеціальність «Туризм» на бакалавраті, пропонує студентам додатково отримати знання з підприємницької діяльності, ведення бізнесу, регуляторних особливостей функціонування туристичної галузі, управління підприємством в умовах конкуренції, зокрема міжнародної. Тобто дає базу, необхідну не просто пересічним фахівцям, а власникам бізнесу та управлінцям.

ТУРИЗМ

Опанування особливостей туристичної діяльності в Університеті Короля Данила спрямоване на формування у студентів креативного мислення, необхідних комунікаційних навичок і знання кількох мов. Також в Університеті розуміють, що для фахівців із туризму дуже важливо бути на «ти» із комп’ютером та сучасними інформаційними технологіями. Велику увагу в Університеті приділяють оволодінню знаннями і навичками з організації здорового способу життя, а отже – здоровому відпочинку. Спеціальності, пов’язані з туристичним обслуговуванням, актуальні і особливо важливі сьогодні для розвитку України. Адже фахівці з туризму не лише знайомлять українців з іншими країнами світу, але й відкривають нашу державу для іноземців.

В роботі фахівця з туризму дуже важливі працьовитість, стресостійкість, організаторські здібності, комунікабельність, ерудованість, схильність мислити творчо, нестандартно, інтерес до людей, бажання вивчати світ, щоб поділитися знаннями про нього з іншими. Слід бути трошки оратором і трошки психологом, щоб зрозуміти, де ж насправді знаходиться той заповітний райський куточок, куди прагне людина, яка звернулася до вас за професійною допомогою. І безумовно, для майбутнього фахівця в галузі туризму надзвичайно важливо мати здібності до вивчення мов. Слід зазначити, що в Університеті Короля Данила студенти спеціальності «Туризм» поглиблено вивчатимуть іноземні мови.

Готельне і ресторанне господарство є головним фактором та основною складовою туристичної інфраструктури, відіграє провідну роль у презентації вітчизняного туристичного продукту на світовому ринку туристичних послуг. Ця сфера в комплексі туристичних послуг світового господарства розвивається швидкими темпами і в перспективі, згідно прогнозів відомих профільних організацій, може стати найбільш важливим сектором туристичної галузі.

ГОТЕЛЬНО РЕСТОРАНА

Навчання за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» в Університеті Короля Данила передбачає оволодіння студентами професійними знаннями з менеджменту, технології та організації готельного і ресторанного господарства, маркетингу, економіки, сучасних інформаційних технологій в готельно-ресторанній справі, ґрунтовне опанування іноземних мов тощо.

Фахівці з готельної і ресторанної справи можуть очолювати роботу в готельних та туристичних комплексах різних типів (мотелях, кемпінгах, ботелях, флайтелях тощо), санаторно-курортних закладах, пансіонатах, будинках відпочинку, профілакторіях, санаторіях, на підприємствах ресторанного господарства різних типів (ресторанах, барах, кафе і т. ін.), а також працювати в їхніх структурних підрозділах.

Після завершення навчання випускники мають можливість обіймати посади: менеджера ресторану (закладу ресторанного господарства іншого типу) або готелю, директора ресторану (закладу ресторанного господарства іншого типу) або готелю; директора філії, малого підприємства; завідувача маркетингового відділу; керівника підрозділу готельного господарства; начальника виробництва; начальника відділу стандартизації; фахівця ресторанного бізнесу тощо.

Якщо у Вас лежить душа саме до таких професій, то ми ласкаво запрошуємо Вас стати студентом саме нашого університету, який радо чекає Вас!

ОБЕРИ ПРОФЕСІЮ ПРАВИЛЬНО!

Детальніше інформацію щодо вступу у 2017 році дізнавайтеся на сайті Університету: www.iful.edu.ua

Телефони Приймальної комісії: (0342)71-56-80, (099)7557575, (068)7557575.