2 тис. грн. і сертифікат на знижку на навчання в Університеті Короля Данила отримала десятикласниця Анастасія Стецьковичза найкращий соціальний плакат. Вона підготувала роботу під час навчання на Гуртку журналістики міського центру дитячої та юнацької творчості.

Конкурс на тему «Протидія торгівлі дітьми та їх експлуатації» організували Університет Короля Данила та CEI CooperationFund.

До оргкомітету надійшло 48 робіт від старшокласників з Івано-Франківська та області. Журі у складі викладачів кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю УКД та представників відділів освіти і науки та молодіжної політики міської ради визначили чотири найкращі плакати.  Друге місце здобула робота Поціховича Любомира та Федоришина Тараса з професійного будівельного ліцею. Хлопці отримали 1000 гривень. Третє місце поділили івано-франківка Бойко Людмила та Дарина Нагорна з Тисмениці. Усі переможці отримали знижки на навчання. Ще двоє учасників отримали заохочувальні нагороди.   

 

«У своїх роботах підлітки висвітлювали теми насильства, продажу дітей, торгівлі органами, жебрацтва, використання у сексуальному бізнесі, – завідувач кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Ірина Копистинська. – Їхні плакати свідчать про небайдужість дітей до такої соціальної проблеми».

Окрім плакатів на конкурс надійшло кілька відео робіт. Автор найкращого ролику Марія Острижнюк з Угорників отримала спеціальну відзнаку журі у вигляді знижки на навчання.

Окрему подяку журі конкурсу висловило керівнику гуртка журналістики МЦДЮТ ОльзаАндріяшко, учні якої вибороли аж дві нагороди – 1 та 3 премію.

Нагородження відбулося під час ІІ Міжнародного науково-практичного симпозіуму “Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми“.