Продовжуючи співпрацю з Вищою школою управління охороною праці в м. Катовіце (Польща) та налагодження співпраці з Вищою школою банковою (ВСБ (WSB)) м. Торунь та м. Бидгощ, Університет Короля Данила запрошує студентів скористатися унікальною можливістю отримати подвійний диплом магістра економічних дисциплін.

666

Що студент отримує за програмою подвійного диплому?

Перевагами подвійного диплому є:

– зростання конкурентних переваг студента як на вітчизняному ринку праці, так і серед роботодавців Європейського Союзу та світової спільноти;

– вдосконалення знань польської та англійської мови студента;

– отримання додаткового професійного та життєвого досвіду;

– вивчення культурних і традиційних особливостей країни, аспектів ведення у ній бізнесу;

– вартість навчання нижча, ніж при навчанні за виїзною моделлю;

– графік навчання максимально адаптований під студента.

До переваг міжнародної програми подвійних дипломів відноситься врахування отриманих раніше знань в українському університеті, написання єдиної магістерської роботи та відвідання предметів обраної спеціалізації на базі польського університету.

«Студенти мають чудову можливість отримати, окрім нашого, диплом європейських партнерів Університету Короля Данила, що повністю визнається у всіх країнах ЄС. Навчання по програмі подвійного диплому здійснюватиметься одночасно в двох університетах», – розповідає проректор з міжнародних зв’язків Університету Короля Данила Тетяна Рудак.

Окрім того, отримання подвійного диплому магістра економічних дисциплін передбачає подальше працевлаштування студентів за спеціальністю у будь-якій країні ЄС.

Про усі деталі програми можна довідатися безпосередньо в Університеті Короля Данила або за тел.: (0342)71-56-80, (099)7557575, (068)7557575.