16 травня відбулась наймасштабніша конференція IT галузі – IT Rally Unicorn – міжнародна конференція ІТ-спільноти Івано-Франківська, яка дає можливість обмінятися цінним досвідом, повчитися в професіоналів галузі, ознайомитися із останніми тенденціями ІТ-галузі та дізнатись більше про ІТ-компанії Івано-Франківська. Відвідали конференцію близько 500 гостей.

Гостями конференції були розробники та тестувальники програмного забезпечення, менеджери та бізнес-аналітики ІТ-галузі, ІТ-спеціалісти та студенти старших курсів ІТ-спеціальностей.
Відбулись 25 доповідей, присвячених наступним тематикам:
– новинки та кращі практики у розробці програмного забезпечення;
– тенденції розвитку ІТ-галузі, новинки, стартапи та тренди
– забезпечення якості програмного забезпечення, ручне та автоматизоване тестування;
– проектний менеджмент та досвід управління проектами; бізнес-аналіз
Паралельно працювали чотири зали для доповідей. Кожен

з учасників конференції обирав найцікавіші для себе теми (детальна програма доповідей – https://it-rally.org/schedule/ )

Захід проводився за підтримки найбільших ІТ-компаній Івано-Франківська – SoftServe, SoftJourn, Eleks, [bvblogic], Lezgro, Malkos, OSF Global Services та Usoftek. Партнерами конференції є Івано-Франківський ІТ-кластер, Львівський ІТ-кластер та Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького.

IT Rally – це не просто конференція, це інформаційні перегони нашого міста. Все найсвіжіше та найцікавіше в одному місці. Для гостей виступали професійні “пілоти” ІТ-галузі та просто знавці своєї справи. Під час перерв всі розважались в “фан зоні” та смакували багато смачного на “піт-стопі”.

Загалом був дуже насичений день, море позитиву та багато приємних сюрпризів.

IT Rally – рухайся в ритмі інформаційних технологій…!

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar