30 січня 2020 року о 16:00 год. відбудеться прес-конференція щодо старту Всеукраїнського проєкту “Озеленення України” у рамках глобальної ініціативи з висадження 100 000 000 дерев.

20 березня 2020 року, організатори разом з партнерами та відповідальними особами в різних областях країни, планують висадити 1 000 000 сіянців та саджанців.

Ініціаторами проєкту «Озеленення України» є засновник найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук та генеральний директор «Книги рекордів України», засновниця міжнародного журналу БізнесWoman Ганна Крисюк, які і презентуватимуть проєкт.

В Івано-Франківській області ініціативу підтримали Університет Короля Данила, ГО «Громадський центр «Еталон» та мають намір долучитися представники МСБ, навчальні заклади та громадські організації.

Участь у прес-конференції  підтвердили :

Заступник голови Івано-Франківської ОДА – Дмитро Романюк

Директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА – Віктор Кімакович,  а також науковці, громадські активісти, представники малого та середнього бізнесу Івано-Франківської області.

Прес-конференція відбудеться 30 січня о 16.00 за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35 (Університет Короля Данила, конференц-зал, 1-й поверх)

Мета проєкту «Озеленення України» – привернення уваги до відновлення екосистеми України і планети, а також розвиток екологічної свідомості людей.

 Завдання проєкту «Озеленення України»:

  • Висадити 1 000 000 дерев за 24 години
  • Сприяти протягом року у висадженні парків та алей
  • Провести загальнодержавну інформаційну кампанію
  • Організувати освітні воркшопи в навчальних закладах
  • Започаткувати міжнародний флеш-моб «Озеленення України. Озеленення планети!»

Участь у проєкті «Озеленення України» можуть взяти усі oхочі.