Питання ефективного та доцільного використання енергетичних запасів сьогодні набуває важливого значення. Адже воно дозволяє застосовувати меншу кількість енергії для підтримки бажаного рівня енергетичного забезпечення.

Таким чином населення може скоротити витрати на комунальні послуги, країна — заощадити ресур, довкілля — обмежити викиди парникових газів в атмосферу, для енергетичних компаній — це зниження витрат на паливо і необґрунтованих витрат на будівництво.

Університет Короля Данила розуміє необхідність підготовки кваліфікованих кадрів в цьому напрямку діяльності.

Наші фахівці здійснюють професійну підготовку та атестацію осіб, які мають намір провадити діяльність з сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель та споруд.

Для навчання та проходження атестації подаються наступні документи:

1. Копія паспорту
2. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду
3. Копія диплома про освіту
4. Резюме щодо раніше виконуваної роботи
5. Копія трудової книжки

До професійної атестації допускаються особи, які відповідають одночасно таким вимогам:
1) здобули відповідну вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня вищої освіти (для осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності);
2) здобули відповідну вищу освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (для осіб, які мають намір проводити обстеження інженерних систем);
3) мають стаж роботи не менше трьох років у сфері енергетики, енергоефективності та енергозбереження, будівництва та архітектури або житлово-комунального господарства.

Запис та деталі за телефоном: 096 812 41 94 – (Косьмій М.М.).