Нещодавно Івано-Франківську, в Муніципальному Центрі дозвілля, відбулося грандіозне дійство — ХІІ фестиваль-конкурс молодіжної музики «Едельвейс».

Десятки молодих артистів мали можливість представити на розсуд високофахового журі свою творчість. Це було справжнє свято молодості, краси й неймовірного таланту.

Журі було непросто визначитись, адже кожен учасник захоплював і дивував. Та й фестиваль став першою сходинкою у світ музики та успіху вже не одному юному артисту та колективу.

Цьогоріч переможцями фестивалю у номінації «Окремі виконавці» стали Андрусяк Ярослав та Христина Петрів.

Христина Петрів є студенткою Університету Короля Данила. Дівчина навчається на першому курсі за спеціальністю «Музичне мистецтво». Саме викладачка Університету, Ірина Іванівна Батюк, надихнула Христину на участь в фестивалі.

Пані Ірина цінує молоді таланти і розуміє перспективи, які дарують схожі музичні фестивалі. Так, у 2001 році лауреаткою фестивалю стала майбутня зірка української естради Тетяна Ліберман, яку ми тепер знаємо під псевдонімом Тіна Кароль.

Сама ж Христина у своїй творчості орієнтується на Святослава Вакарчука.

«Хоч він не особливо талановитий музикант, мені подобається його манера виконання. Те наскільки він близький своєму слухачу, як передає емоцію і як подає себе, надихає», – розповідає Христина.

Христина народилась в селі Саджава Богородчанського району. Вона з дитинства займалась музикою. До вибору майбутньої спеціальності її підштовхнула мама, яка змалечку заохочувала дівчину займатись вокалом та брати участь в міжнародних вокальних конкурсах, наприклад «Кришталевий Жайвір», «Карпатські соловейки» та інші.

Також Христина брала участь в конкурсі Університету Короля Данила «Школа має талант». Там вона зайняла призове місце та отримала 50% знижку на навчання.

В її сім’ї цю перемогу розцінили, як знак долі, тому заклад для здобуття вищої освіти дівчина обрала швидко.

«Існує безліч упереджень щодо приватних ЗВО, але Університет Короля Данила руйнує їх усі. Тут дають справді якісну освіту, відкривають для своїх студентів безліч перспектив на ринку праці, заохочують самостійний розвиток студентів та насичують їхнє дозвілля. Тут цікаво та престижно навчатись», – ділиться своїми роздумами Христина.

Вже зараз дівчина задумується про роботу та реалізацію себе в майбутньому. Христина мріє стати хорошим викладачем вокального мистецтва та ділитись своїми знаннями з дітьми.

«Хочу вчити дітей. Це не лише прибутковіше, аніж пробувати себе в ролі співачки, а й значно важливіше. Я справді про це мрію».

Усім майбутнім абітурієнтам Христина рекомендує іти на певні ризики та не боятись робити те, що подобається.