В Університеті Короля Данила відбувся I Міжнародний конкурс студентських наукових проектів

18 листопада, в рамках святкування Дня студента, в стінах франківського Університету Короля Данила успішно пройшов I Міжнародний конкурс студентських наукових проектів “Охорона та захист прав людини”, який зібрав разом кращі вищі навчальні заклади України в одному місці.

Конкурс наукових проектів проводився за участю провідних вітчизняних і зарубіжних науковців, юристів-практиків, представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, здобувачів вищої освіти та ін.

Керівником, організатором та ідейною натхненницею конкурсу стала заступниця завідувача кафедри цивільного права та процесу кандидат юридичних наук, доцент Іванна Бабецька.

Метою конкурсу є пошук обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів, набуття та обміну практичного досвіду студентами вітчизняних та іноземних ВНЗ.

Загалом, до фінального етапу конкурсу було відібрано два десятки робіт студентів з різних куточків України. За допомогою скайп-зв’язку свою роботу представили і учасники з Білорусі.

В результаті проведення І Міжнародного конкурсу студентських наукових проектів «Охорона та захист прав людини» його переможцями та призерами стали:

– Гран-прі отримав проект «Звільнення історико-архітектурних пам’яток України з установ виконання покарань – обов’язок правової держави» Академія Державної пенітенціарної служби (м.Чернігів). Науковий керівник: А. Попружна – к.іст.н., доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін Академії Державної пенітенціарної служби.

– Перше місце – проект «Нові концептуальні підходи до кримінальної відповідальності неповнолітніх та покарання неповнолітніх в Україні» Київський національний торговельно-економічний університет (м.Київ). Науковий керівник: Г. Шведова – к.ю.н., доцент кафедри загальноправових дисциплін Київського національного торговельно-економічного університету.

– Друге місце – проект «Трансплантологія: права, мораль, медицина» Університет Короля Данила (м.Івано-Франківськ). Науковий керівник: І. Турчак– к.ю.н., доцент, доцент кафедри цивільного права і процесу ПВНЗ «Університет Короля Данила».  Учасники: Вітранчик Лідія, Смалюк Дмитро, Музичка Юлія, Коваль Денис, Шевчук Богдан.

– Третє місце – проект «Адміністративно – правове забезпечення протидії нелегальній трудовій міграції» Одеський державний університет внутрішніх справ (м.Одеса). Науковий керівник: С. Баранов – к.ю.н., доцент, професор кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ.

Всі інші команди отримали цінні призи та дипломи в різних номінаціях, де команда Університету Короля Данила також відзначилась, отримавши диплом в номінації “Проект глядацьких симпатій”.

Не обійшлось і без теплих слів і вражень від учасників I-го Міжнародного конкурсу студентських наукових проектів “Охорона та захист прав людини”. Зокрема, після завершення останнього, у соціальних мережах було багато відгуків про подію, і ось деякі з них:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А ось ще:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Власне, організатори конкурсу запевняють, що зупинятис на цьому не будуть, і вже наступного року відбудеться II Міжнародний конкурс студентських наукових проектів. Перший крок зроблено, а далі буде…

Автор: Лідія Вітранчик