Університет Короля Данила оголошує акцію: усі, хто заповнить форму реєстрації на сайті навчального закладу до 25 липня 2017 року, отримають 10%-знижку на навчання за унікальною магістерською програмою.

Магістерські програми знижка

Незабаром в Університеті Короля Данила стартує магістерська програма під назвою «Охорона та захист прав людини». Мета програми полягає у підготовці висококваліфікованих правників у сфері охорони та захисту прав людини. Основний акцент здійснюється на поєднанні теоретичних і практичних знань, а також вихованні високоетичних і моральних стандартів сучасного правника.

Особливістю магістерської програми є вільний вибір дисциплін. Обов’язковими є тільки 30% дисциплін, решту обираються магістрами самостійно з метою формування індивідуальних професійних навиків.

Практичні навики магістри отримують в рамках курсу «Симуляція судових справ» (Moot court), кураторами якого будуть провідні судді, адвокати та прокурори Прикарпаття (Західного регіону країни; України).

Магістерська програма передбачає також залучення для викладання окремих предметів чи окремих тем іноземних експертів. Ми будемо працювати із провідними європейськими вишами, а також, в рамках цієї магістерської програми, проводити ознайомчі візити наших студентів до вишів європейських країн. Студенти зможуть послухати лекції провідних українських і європейських експертів в сфері захисту прав людини, а також виступи професорів права з різних університетів України.

Учасники прослухають авторські курси з дисциплін «Електронне урядування»; «Адвокація (Advocacy)»; «Порядок звернення до міжнародних судових інстанцій» та ін.

Перевагами магістерської програми є:

– сучасні підходи до навчання та викладання;

– лекції іноземних фахівців;

– практичні навики і досвід;

– забезпечення бази практики і майбутнього працевлаштування партнерами програми;

– можливість виграшу наукової стипендії.

Учасники магістерської програми зможуть прослухати авторський курс з «Юридичного менеджменту» (як бонус). Після успішного закінчення магістерської програми студенти можуть продовжити навчання в аспірантурі.

Ліцензійний обсяг охопить навчанням 150 майбутніх магістрів. Навчання для них розпочнеться 1 вересня 2017 року і, власне, перед початком нового навчального року, можна подати відповідні документи. Триватиме навчання 1,5 роки, після чого випускники отримають диплом магістра права.

Учасниками магістерської програми можуть стати всі випускники вищих навчальних закладів України з науковим ступенем бакалавра. Схожі програми тільки починають працювати в нашій країні, а на Прикарпатті аналогу такій програмі немає.

Для навчання на магістерській програмі «Охорона та захист прав людини» заповніть, будь ласка, форму реєстрації