На сьогодні дуже важливим та актуальним став доступ дітей і молоді до тематичних спільнот та стартапів, вивчення сучасних ІТ-технологій, їх розвиток в науково-технічній сфері, удосконалення власних нахилів та здібностей. Саме тому у Івано-Франківську створюють унікальний проект – технологічну навчальну платформу «Лабораторія Smart Solutions & ІоТ».

PM факультету інформаційних технологій Університету Короля Данила Василь Боднарук  розповідає: «Насамперед, лабораторія створена для навчання студентів новітніх технологій, де вони зможуть здобути вищий рівень знань і можливість реалізовувати їх на практиці. Ця лабораторія несе відкритий характер, адже навчатися тут зможе будь-хто з молоді Прикарпаття. Також особливість Smart Solutions & ІоТ в тому, що аналогів такої лабораторії на Прикарпатті немає».

Задля створення технологічної навчальної платформи «Лабораторія Smart Solutions & ІоТ» між ГО «Івано-Франківський ІТ Кластер» та Івано-Франківським Університетом Короля Данила днями відбулося підписання  меморандуму про партнерство та співробітництво

Підписання меморандуму, перш за все, передбачає створення та підтримку на базі Університету зазначеної технологічної навчальної платформи «Лабораторія Smart Solutions & ІоТ» (Іnternet of Things – Інтернет речей). Також відбуватиметься розробка, впровадження та реалізація спільних проектів у сфері ІТ-технологій та конструювання електронної автоматики і роботоехніки, енерго- і теплозбереження та інших напрямків діяльності з урахуванням вікових особливостей молоді, та створення умов для гармонійного розвитку особистості, впровадження інноваційних методів навчання та новітніх технологій.