Викладачі Університету Короля Данила допомагають оволодіти новітніми методами програмування не тільки в університеті, а й для дітей в регіонах. Днями викладачі факультету інформаційних технологій УКД провели безкоштовний майстер-клас для школярів в м.Коломия.

«Ми прагнемо, щоб усі мали доступ до якісних освітніх послуг, незалежно від місця розташування. Адже дорослим простіше приїхати в будь-яке місто світу на якісь воршопи чи майстер-класи, а от з дітьми вже складніше. Тому ми розповідали дітям Коломиї про те, як набути навички успішного майбутнього винахідника, оволодіти здатністю до творчості, інноваційності, комунікативності та роботи в команді», – зазначає професор факультету інформаційних технологій УКД Степан Мельничук.

Серед учасників-школярів були охочі навчитися конструювати, програмувати та керувати Arduino роботами. Зустріч була розрахована на новачків в мікроконтроллерах/електроніці, кожен бажаючий мав можливість підключити різні девайси до Arduino і проекспериментувати, як взаємодіє з ними програмний код.