ЮРИДИЧНА КЛІНІКА ПВНЗ  УНІВЕРСИТЕТУ КОРОЛЯ ДАНИЛА

КЛІНІКА

Юридична клініка була створена в Івано-Франківському університеті імені Короля Данила Галицького в 2004 році, щоб забезпечити практичне навчання для фахівців в області права і забезпечити студентів старших курсів стажування в області «Юриспруденція» і “Закон”.
Діяльність клініки заснована на «Probono філософії» (від латинського «pro bono publico» або буквально – заради суспільного блага). Це досягається за рахунок:
надання студентів-юристів з можливістю практичних професійних навичок;
створення можливостей для студентів, щоб пройти практику;
забезпечення соціально вразливі групи суспільства безкоштовними юридичними консультаціями;
просвіти населення в правових питаннях;
надаючи студентам можливість взаємодіяти з представниками судової системи, правоохоронних органів та інших державних  і місцевих органів влади;
створення ефективного обміну інформацією між спільнотою, засобами масової інформації та клінікою для того, щоб краще зрозуміти практичні потреби громадян;
Щорічно Юридична клініка стає більш ефективною і дієвою – розширення кількості консультацій, що надаються громадянам в середньому 300 на рік. Клініка також проводить на місці консультацію та освітні заходи, що працюють у співпраці з неурядовими організаціями за міжнародними проектами, а також бере участь в різних заходах і конкурсах по всій країні.
Юридична клініка Університету є членом Асоціації юридичних клінік України та працює в тісній співпраці з опіки виконкому міської ради Івано-Франківської, Міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також інших громадських організації шляхом надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Юридична клініка працює з понеділка по п’ятницю з 3:00 години вечора до 5:00 годин вечора.

НАША КОМАНДА
ПРАВОВА ДОПОМОГА
КОНСУЛЬТАЦІЇ
ПРАВОВА ОСВІТА
КОНТАКТИ