20 травня в стилі проекту “Зустріч з успішними людьми” в нашому університеті відбулась цікава та весела зустріч івано-франківських студентів з Віктором Бронюком.

Лідер гурту ТІК поділився секретами успіху, розповів про свою кар’єру та наголосив, що все починається з віри та чіткого бачення мети.

Автору найкращого запитання подарували два квитки на концерт гурту, що відбудеться 26 квітня в Івано-Франківську.

Такі зустрічі є безкоштовними та відкритими для всіх бажаючих і організовуються Івано-Франківським університетом права імені Короля Данила Галицького для студентів нашої області з різних університетів та коледжів.

Саме такі відкриті лекції та відомі особистості є стимулом для вдосконалення і кращого навчання молоді.

Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу.
Участь в проекті – можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар’єрі, бізнесі, спорті, мистецтві..!

В теперішній час, попри швидкі темпи технічного розвитку, залишаються важливими інтелектуально-творчі здібності. В Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького прагнемо розвивати у студентів: ініціативу, креативність, уяву, лідерські якості, організаційні здібності. Вміння думати стратегічно, планувати, визначати пріоритети, аналізувати, наполегливо працювати – саме це, на нашу думку, потрібно молодиим фахівцям для досягнення успіху в обраній професії.