В рамках проєкту УКД «Відкрита зустріч з успішними людьми» 26 листопада о 10.00 відбудеться майстер-клас «Сучасна українська журналістика: виклики та можливості» від Андрія Куликова.
Андрій Куликов – медіаексперт, медіатренер; журналіст, радіоведучий, телеведучий; голова правління «Громадського радіо»; голова Комісії з журналістської етики.
Працював на телеканалах «1 + 1», «Новий», СТБ, ICTV; на радіо ВВС, Радіо Ера FM, Радио Вести, Громадське радіо.
Був продюсером радіо Української служби ВВС у Лондоні та ведучим політичного ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV.
Переможець премії «Телетріумф» у номінації «Ведучий ток-шоу» у 2011 та 2013 роках. І конкурсу «Золоте перо» у номінації «Краща суспільно-політична програма телебачення» у 2011 році.
«Відкрита зустріч з успішними людьми» – цікавий проєкт Університету Короля Данила для студентів Івано-Франківська та всіх зацікавлених, який спрямований на реалізацію місії УКД – творимо екосистему для розвитку успішної та підприємливої особистості.
Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу.
Участь в проєкті – можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар’єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Зустріч відкрита та безкоштовна для всіх охочих!